Rocksonico.com
 

Lek Tamoxifen. Jak działa na organizm?

BLOGS DE ROCKSONICO > DEL ROCK, PAMBOL Y OTRAS COSAS…

Por: YIB

Más publicaciones | < Anterior | Siguiente >

Stosowanie sterydów jest powszechnym rozwiązaniem wśród kulturystów. Wyczerpujące treningi i dieta sportowa nie pozwalają im szybko osiągnąć pożądanych rezultatów, dlatego sportowcy szukają sposobów na poprawę swojej sprawności fizycznej. Sterydy mogą pomóc w budowie mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej i zwiększeniu ekspresji mięśni.

Silne anaboliki wywołują efekt pompowania, co daje kulturystom dodatkową motywację do częstszego chodzenia na siłownię. Jednocześnie ciężkie kursy sterydów mają negatywny wpływ na organizm, co powoduje konieczność poddania się SCT przy pomocy specjalnych leków, stosowanych pierwotnie w celach medycznych. Tamoxifen sklep można kupić po okazyjnej cenie w Polsce na naszej stronie internetowej.

Tamoksyfen w sporcie

Lek ten został opracowany w celu leczenia raka piersi, ale obecnie jest częściej stosowany przez kulturystów. Te ostatnie mają na celu zmniejszenie ilości estrogenów we krwi, których wzrost następuje pod wpływem anabolików. Efektem jest uniknięcie nieprzyjemnych zjawisk określanych jako reakcje feminizujące:

Tamoksyfen ma wyraźne działanie antyestrogenowe, co pozwala mu skutecznie przeciwdziałać aromatyzacji. Od momentu wprowadzenia do organizmu lek oddziałuje na receptory, które wchodzą w interakcję z estrogenami, co powoduje zmniejszenie ich aktywności. Lek obniża poziom niebezpiecznego cholesterolu w organizmie, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego. Tamoksyfen ma pozytywny wpływ na stężenie endogennego testosteronu. Lek pomaga zmniejszyć zatrzymanie płynów w organizmie i zapobiega ich gromadzeniu się w przyszłości. Jednak główne działanie tamoksyfenu jest niezmiennie związane z blokowaniem estrogenów. Więcej informacji na temat korzyści płynących ze stosowania tamoksyfenu można znaleźć na stronie https://anaboliki-pl.com/inhibitory-aromatazy/tamoxifen-tamoksyfen/

Prawidłowe dawkowanie tamoksyfenu w sporcie

Planując przyjmowanie leków dla sportowców, należy skonsultować się z lekarzem. To właśnie on może przepisać dawki, które pozwolą utrzymać organizm w optymalnej formie. Zasadniczo po przyjęciu steroidów androgennych należy przyjmować 10 mg leku na dobę, aby zmniejszyć aktywność estrogenów. Leczenie po zakończeniu kursu należy rozpocząć po upływie 3 tygodni od odstawienia anabolików. W przypadku silnych sterydów, takich jak anapolon czy danabol, lepiej jest zwiększyć dawkę do 20 mg leku i przyjmować ją do czasu, aż nie wystąpią żadne działania niepożądane. Maksymalną dawkę 30 mg może przepisać tylko doświadczony lekarz po zdiagnozowaniu organizmu sportowca.

| Categoría: NOTICIA Contador: 4213

OTRAS PUBLICACIONES

VER TODOS LOS BLOGS DE ESTE PERFIL

OTROS TEMAS >
OTROS PERFILES

Corporativo


Contacto
Anúnciate con Nosotros
Términos y Condiciones
Quiénes somos
Aviso de Privacidad
Banners de Rocksonico en tu sitio
 Información para Medios

© RockSonico.com 2024
La Comunidad del Rock - ROCK SONICO, A.C.

REDES SOCIALES